Vážení zákazníci, pri návšteve predajne sa prosím riaďte príslušným nariadením v zmysle VYHLÁŠKY Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky. Ďakujeme

Mpow solárne svetlo 62 led black

 
Novinka Doprava zadarmo Zväčšiť
 • 1 z 8

Mpow solárne svetlo 62 led na stenu

Dostupnosť Vypredané
Cena €26,66 bez DPH
€31,99    
Kód tovaru MPCD120AB
Značka Mpow
Webová stránka značky xmpow.com
Kategória Solárne led osvetlenie
Záruka 2 roky
 

Vylepšené LED diódy pre vysoký jas.62 vylepšených LED solárnych svietidiel poskytuje dokonalé osvetlenie. Jasnejšia ako stará verzia a iné podobné solárne svetlá LED na trhu. Silné vyžarovanie svetla osvetľuje Vašu príjazdovú cestu, chodník, či záhradu.

120 stupňový širokouhlý snímač.Pomocou 120 detektorov pohybu v strede, 2 LED diódami nainštalovaných na oboch stranách a 38 diódami LED v strede, môže  maximálny uhol osvetlenia dosiahnuť až 270 stupňov, čím ponúka širšiu plochu jasu.

Solárne napájanie a úspora energie. Mpow solárne svetlo detekuje pohyb efektívne a rýchlo. Automaticky sa zapne v noci a automaticky sa vypne cez deň. Solárne svetlo je ideálne na osvetlenie garáže, príjazdovej cesty, plota, dvora, vchodov, atď

Do akéhokoľvek počasia. Vďaka nepremokavému a tepelne odolnému konštrukčnému riešeniu funguje dobre v mrazivej zime, alebo v horúcom lete. Nemusíte mať strach z poškodenia dažďom, snehom, mrazom alebo teplom.

Jednoduchá inštalácia. Jednoducho upevníte svetlo na stenu pevne pomocou dodaných skrutiek. Nie sú potrebné žiadne káble a vodiče. Ideálna výška inštalácie je približne 1,8 až 2,2 metra.

 Popis:

Výkonné osvetlenie. Vďaka citlivej hlave senzorovej gule dokáže pohybové svetlo Mpow Solar detekovať pohyb od 3 do 12 metrov a až do 120 stupňov. 62 svietidiel LED poskytuje vynikajúce osvetlenie, ktoré pokrýva širšiu oblasť osvetlenia. Vyššia energetická účinnosť. Až 17% fotovoltaickej konverzie dosahuje efektívne nabíjanie.

Solárne svetlo Mpow 62 led má na boku ovládanie zapnutia, ako aj ovládanie doby svietenia. A to po zachytení pohybu 20,40 alebo 60 sekúnd.

Silná konštrukcia, ktorá odoláva akémukoľvek počasiu.Vyrobené z vysoko kvalitného ABS materiálu, toto solárne svetlo je dostatočne pevné a dostatočne odolné pre dlhšiu životnosť. Je vodotesné, odolné voči teplu a prachu a vhodné pre vonkajšie použitie.

Široká využiteľnosť.Je to skvelé vonkajšie solárne svetlo pre záhradu, príjazdovú cestu, dvor, garáž a tak ďalej. Solárne svetlo Mpow Vám poskytuje osvetlenie, pohodlie a bezpečnosť.

Doba nabíjania a doba osvetlenia solárneho svetla závisí od intenzity slnečného svetla, geografickej polohy, poveternostných podmienkach a ročného obdobia. V zime solárny panel nedostáva dostatok energie zo slnečného svetla, takže je normálne, že má nižšiu jasnosť a kratší pracovný čas v noci.

Tipy:
1. Pred prvým použitím sa uistite, že solárne svetlo je nabité dostatočným slnečným žiarením aspoň 8 hodín.
2. Uistite sa, že ste zapli hlavný vypínač.
3. Keď je batéria úplne vybitá, najprv vypnite svetlo a potom ho nabite dostatočným slnečným svetlom po dobu 2-3 dní.
4. Slnečné svetlo by sa malo inštalovať na miestach, kde je k dispozícii dostatočné slnečné žiarenie.
5. Solárny panel by mal byť inštalovaný smerom nahor, nie bočným smerom alebo smerom dole.

Technické údaje:

 • Množstvo LED: 62ks
 • Uhol snímania: 120 stupňov
 • Vzdialenosť snímania: až do 12 m
 • Ideálna montážna výška: 1,8-2,2m
 • Materiál: ABS + PC
 • Solárny panel 5V/1.9W
 • Nabijatelný akumulátor 3,7V/2200mAh
 • Záruka 2 roky
 • Rozmery d-š-v:240 x 101.4 x 44 mm
 • Vode odolnosť IP65
Hmotnosť 0.3 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: