BIO ČERVENÉ KAMPOTSKÉ KORENIE V SKLE 20g

 

Červené Kampotské korenie 20g Organické. Korenie z Kampotu je unikátne svojou výraznou a zároveň delikátnou a bohatou chuťou.

Dostupnosť Skladom
Bežná cena €5,50
Ušetríte €1,60 (–29 %)
€3,90    
Kód tovaru 770
Značka Chillimarket
Kategória Omáčky a korenia
Záruka 1 rok
 

Kampotské korenie z rovnomennej oblasti v Kambodži patrí medzi najlepšie korenie na svete. Dusné horúce podnebie v blízkosti pobrežia Thajského zálivu a ťažké ílovité pôdy vytvárajú dokonalý základ pre vynikajúce vlastnosti korenia.

Pestovanie sa tradične vykonáva ručne a je veľmi náročné na prácu. Pri pestovaní sa nepoužívajú umelé hnojivá a pesticídy. Všetky druhy korenia pochádzajú z rovnakej rastliny, farba závisí od stupňa zrelosti a spracovania. 

Pravé červené Kampotské korenie je veľmi vzácna špecialita, ktorá sa vyrába z úplne zrelých, neolúpaných plodov korenia. Červené korenie sa pestuje veľmi ťažko, len veľmi málo a najlepších pestovateľov korenia sa odváži podstúpiť toto riziko. Preto je veľmi ťažké zohnať pravé červené korenie. Vďaka vysokému stupňu zrelosti je pravé červené korenie mimoriadne aromatické a takmer ovocné, so silnou štipľavosťou. Pravé červené korenie používajte len čerstvo pomleté alebo ešte lepšie čerstvo zomleté, aby sa dokonale prejavila jeho plná aróma. Ideálne k mäsu, hydine a rybám.


Zloženie: 100% Organické (BIO) červené kampotské korenie

Balenie: sklo, 20g

Hmotnosť 0.1 kg
Zloženie biele kampotské korenie

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: