Cook it All Lodge

 
Novinka Tip Zväčšiť
  • 1 z 6

Dvojdielna liatinová multifunkcia Cook it All Lodge

Dostupnosť Vypredané
€199,99    
Kód tovaru L14CIA
Značka Lodge
Webová stránka značky lodgemfg.com/
Kategória Sady liatinového riadu Lodge
Záruka 2 roky
 

Lodge Cast Iron Cook-It-All je univerzálny kus liatinového riadu na grilovanie, opekanie, pečenie, zapekanie a má 5 konfigurácií varenia, ktoré otvárajú svet možností pre vašu vonkajšiu kuchyňu. 

Liatinový riad Lodge je ideálny na tepelnú úpravu jedla na tuku ako napr. restovanie, smaženie, fritovanie, pečenie a dusenie.(Nie je vhodný na varenie vody - napr. polievok, ryže, zemiakov a pod. K tomuto slúžia iné riady)

Liatinový riad vedie podstatne lepšie teplo ako plechové, keramické, alebo iné panvice a riady a dokáže ho perfektne kumulovať.Riad je odolný voči mechanickému poškodeniu poškrábaním,trením,alebo opotrebovaním. Preto zo správnou údržbou nás môže naozaj prežiť.Všetky liatinové panvice a hrnce sú vhodné na akýkoľvek typ ohrevu a žiaru,samozrejme okrem mikrovlnnej rúry.Preto sú hrnce a panvice Lodge veľmi obľúbené aj pri kempovaní pod stanom, alebo len tak v prírode.Navyše grilovacia panvica má na dne rebrovanie, ktoré jednak odvádza od pokrmu prebytočný tuk a vytvára na steakoch tú pravú grilovaciu mriežku.

Starostlivosť a údržba liatinového riadu

Liatinový riad Lodge treba ručne umyť pod teplou vodou. Môžete tiež použiť bežný saponát a kuchynskú hubku,alebo handričku. Po umytí riad ihneď vytrite dosucha a toto platí aj pri prvom použití. Po každom umytí je dobré potrieť liatinový riad slabou vrstvou jedlého oleja. Oleja treba použiť toľko, aby ste obnovil prirodzený lesk.Samozrejme netreba to moc preháňať, aby sa Vám nevytvorila lepkavá vrstva. Váš liatinový riad nepatrí do umývačky riadu. Pokiaľ sa Vám na liatinovej panvici, alebo liatinovom hrnci objaví hrdza, netreba sa zľaknúť. Viac informácii ako sa postarať o Váš riad sa dočítate tu.

Cook it All


Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: