HLBOKÝ LIATINOVÝ HRNIEC CAMP DUTCH OVEN 7.6L S POKRIEVKOU

 
Doprava zadarmo Zväčšiť

Hlboký liatinový hrniec Lodge Camp Dutch Oven 7.6L s pokrievkou

Dostupnosť Opýtať sa predajcu
€159,99    
Kód tovaru L12DCO3
Značka Lodge
Webová stránka značky lodgemfg.com/
Kategória Liatinové hrnce Lodge
Záruka 2 roky
 

Liatinový riad Lodge je ideálny na tepelnú úpravu jedla na tuku ako napr. restovanie, smaženie, fritovanie, pečenie a dusenie.(Nie je vhodný na varenie vody - napr. polievok, ryže, zemiakov a pod. K tomuto slúžia iné riady)

Hlboký liatinový hrniec Lodge Camp Dutch Oven s pokrievkou ma až 7.6.litrový objem a je perfektný na prípravu gulášu,dokáže upiecť celé kura a iné väčšie kusy mäsa a to priamo nad pahrebou pri kempovaní, alebo len tak na Vašej záhrade doma.Nech sa Vás už stretne veľa, alebo málo nikto hladný neostane.Taktiež obsahuje praktickú pokrievku, ktorú využijete hlavne pri dlhšom varení,alebo pečení.

Liatinový riad vedie podstatne lepšie teplo a dokáže ho kumulovať.Riad je odolný voči mechanickému poškodeniu poškrábaním,trením,alebo opotrebovaním. Preto zo správnou údržbou nás môže naozaj prežiť.Všetky liatinové panvice a hrnce sú vhodné na akýkoľvek typ ohrevu a žiaru,samozrejme okrem mikrovlnnej rúry.Preto sú hrnce a panvice Lodge veľmi obľúbené aj pri kempovaní pod stanom,alebo len tak v prírode.

Starostlivosť a údržba liatinového riadu

Liatinový riad Lodge treba ručne umyť pod teplou vodou. Môžete tiež použiť bežný saponát a kuchynskú hubku,alebo handričku. Po umytí riad ihneď vytrite dosucha a toto platí aj pri prvom použití. Po každom umytí je dobré potrieť liatinový riad slabou vrstvou jedlého oleja. Oleja treba použiť toľko, aby ste obnovil prirodzený lesk.Samozrejme netreba to moc preháňať, aby sa Vám nevytvorila lepkavá vrstva. Váš liatinový riad nepatrí do umývačky riadu. Pokiaľ sa Vám na liatinovej panvici, alebo liatinovom hrnci objaví hrdza, netreba sa zľaknúť. Viac informácii ako sa postarať o Váš riad sa dočítate tu.

 

Hmotnosť 8.8 kg
Priemer 30 cm
Vnútorná výška 12,7 cm
Material liatina/kov
Určené na gril,priamy oheň,plynový,elektrický,indukčný sporák,alebo do rúry či pece

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: