LIATINOVÝ WOK LODGE

 
  • 1 z 2

 Liatinový wok Lodge priemer 30 cm

Dostupnosť Momentálne nedostupné
€105,99    
Kód tovaru P14W3
Značka Lodge
Webová stránka značky lodgemfg.com/
Kategória Liatinové hrnce Lodge
Záruka 2 roky
 

Liatinový riad Lodge je ideálny na tepelnú úpravu jedla na tuku ako napr. restovanie, smaženie, fritovanie, pečenie a dusenie.(Nie je vhodný na varenie vody - napr. polievok, ryže, zemiakov a pod. K tomuto slúžia iné riady)

Liatinový wok americkej značky LODGE je možné používať na grile, priamom ohni, ale aj na plynových ,či elektrických sporákoch a hlavne aj na indukčnej doske,alebo sklokeramickej varnej platni. Wok je možné bezpečne postaviť a aj na rovnú podložku, pretože zospodu má lem. Sami doma si dokážete uvariť perfektné rizoto,alebo iné ázijské jedlá, na ktoré k Vám bude chodiť celé vaše okolie.

Liatinový riad vedie podstatne lepšie teplo a dokáže ho kumulovať.Riad je odolný voči mechanickému poškodeniu poškrábaním,trením,alebo opotrebovaním. Preto zo správnou údržbou nás môže naozaj prežiť.Všetky liatinové panvice a hrnce sú vhodné na akýkoľvek typ ohrevu a žiaru,samozrejme okrem mikrovlnnej rúry.Preto sú hrnce a panvice Lodge veľmi obľúbené aj pri kempovaní pod stanom,alebo len tak v prírode.

Starostlivosť a údržba liatinového riadu

Liatinový riad Lodge treba ručne umyť pod teplou vodou. Môžete tiež použiť bežný saponát a kuchynskú hubku,alebo handričku. Po umytí riad ihneď vytrite dosucha a toto platí aj pri prvom použití. Po každom umytí je dobré potrieť liatinový riad slabou vrstvou jedlého oleja. Oleja treba použiť toľko, aby ste obnovil prirodzený lesk.Samozrejme netreba to moc preháňať, aby sa Vám nevytvorila lepkavá vrstva. Váš liatinový riad nepatrí do umývačky riadu. Pokiaľ sa Vám na liatinovej panvici, alebo liatinovom hrnci objaví hrdza, netreba sa zľaknúť. Viac informácii ako sa postarať o Váš riad sa dočítate tu.

Hmotnosť 4.9 kg
Material liatina/kov
Určené na gril,priamy oheň,plynový,elektrický,indukčný sporák,alebo do rúry či pece
Horný priemer 36 CM

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: