PANVICA LODGE BEAR 30 CM

 

Liatinová panvica Lodge Bear priemer 30 cm

Dostupnosť Opýtať sa predajcu
Cena €62,49 bez DPH
€74,99    
Kód tovaru L10SKWLBR
Značka Lodge
Webová stránka značky lodgemfg.com/
Kategória Wild Life series
Záruka 2 roky
 

Wild Life series je unikátna a limitovaná séria produktov, inšpirovaná Kanadskou divočinou.Liatinová  panvica Lodge Bear cm má zospodu odliateho Kandského medveďa, čo znej robí jedinečný kúsok do Vašej zbierky.

Liatinový riad Lodge je ideálny na tepelnú úpravu jedla na tuku ako napr. restovanie, smaženie, fritovanie, pečenie a dusenie.(Nie je vhodný na varenie vody - napr. polievok, ryže, zemiakov a pod. K tomuto slúžia iné riady)

Tak tomu sa hovorí pani panvica. Svojou veľkosťou je ideálna už takmer na čokoľvek.Perfektný pomocník v kuchyni,na grile, aj do reštaurácie pre profi kuchárov.Liatinový riad vedie podstatne lepšie teplo ako plechové, keramické, alebo iné panvice a riady a dokáže ho kumulovať.Riad je odolný voči mechanickému poškodeniu poškrábaním,trením,alebo opotrebovaním. Preto zo správnou údržbou nás môže naozaj prežiť.Všetky liatinové panvice a hrnce sú vhodné na akýkoľvek typ ohrevu a žiaru,samozrejme okrem mikrovlnnej rúry.Preto sú hrnce a panvice Lodge veľmi obľúbené aj pri kempovaní pod stanom, alebo len tak v prírode.

Starostlivosť a údržba liatinového riadu

Liatinový riad Lodge treba ručne umyť pod teplou vodou. Môžete tiež použiť bežný saponát a kuchynskú hubku,alebo handričku. Po umytí riad ihneď vytrite dosucha a toto platí aj pri prvom použití. Po každom umytí je dobré potrieť liatinový riad slabou vrstvou jedlého oleja. Oleja treba použiť toľko, aby ste obnovil prirodzený lesk.Samozrejme netreba to moc preháňať, aby sa Vám nevytvorila lepkavá vrstva. Váš liatinový riad nepatrí do umývačky riadu. Pokiaľ sa Vám na liatinovej panvici, alebo liatinovom hrnci objaví hrdza, netreba sa zľaknúť. Viac informácii ako sa postarať o Váš riad sa dočítate tu.

Hmotnosť 3.3 kg
Vnútorný priemer dna 30 cm
Material liatina/kov
Určené na gril,priamy oheň,plynový,elektrický,indukčný sporák,alebo do rúry či pece

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: