PANVICA LODGE MOOSE NA PALACINKY 26 CM

 
  • 1 z 2

Liatinová panvica Lodge Moose na palacinky a placky priemer 26 cm

Dostupnosť Vypredané
Cena €35,83 bez DPH
€42,99    
Kód tovaru L9OGWLMO
Značka Lodge
Webová stránka značky lodgemfg.com/
Kategória Wild Life series
Záruka 2 roky
 

Wild Life series je unikátna a limitovaná séria produktov, inšpirovaná kanadskou divočinou.Liatinová panvica Moose má zospodu odliateho Kanadského losa, čo znej robí jedinečný kúsok do Vašej zbierky.

Liatinový riad Lodge je ideálny na tepelnú úpravu jedla na tuku ako napr. restovanie, smaženie, fritovanie, pečenie a dusenie.(Nie je vhodný na varenie vody - napr. polievok, ryže, zemiakov a pod. K tomuto slúžia iné riady)

Palacinky, placky, lievance,vafle, tak bude hračka. Táto šikovná liatinová panvička Vám pomôže s maškrtným jazykom Vašich ratolestí.Liatinový riad vedie podstatne lepšie teplo ako plechové, keramické, alebo iné panvice a riady a dokáže ho kumulovať.Riad je odolný voči mechanickému poškodeniu poškrábaním,trením,alebo opotrebovaním. Preto zo správnou údržbou nás môže naozaj prežiť.Všetky liatinové panvice a hrnce sú vhodné na akýkoľvek typ ohrevu a žiaru,samozrejme okrem mikrovlnnej rúry.Preto sú hrnce a panvice Lodge veľmi obľúbené aj pri kempovaní pod stanom, alebo len tak v prírode.

Starostlivosť a údržba liatinového riadu

Liatinový riad Lodge treba ručne umyť pod teplou vodou. Môžete tiež použiť bežný saponát a kuchynskú hubku,alebo handričku. Po umytí riad ihneď vytrite dosucha a toto platí aj pri prvom použití. Po každom umytí je dobré potrieť liatinový riad slabou vrstvou jedlého oleja. Oleja treba použiť toľko, aby ste obnovil prirodzený lesk.Samozrejme netreba to moc preháňať, aby sa Vám nevytvorila lepkavá vrstva. Váš liatinový riad nepatrí do umývačky riadu. Pokiaľ sa Vám na liatinovej panvici, alebo liatinovom hrnci objaví hrdza, netreba sa zľaknúť. Viac informácii ako sa postarať o Váš riad sa dočítate tu.

Hmotnosť 2 kg
Vnútorný priemer dna 24.5 cm
Material liatina/kov
Určené na gril,priamy oheň,plynový,elektrický,indukčný sporák,alebo do rúry či pece
Pridať hodnotenie
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
JA Avatar autora | 16.5.2019
Celkovo spokojný. Panvica potrebuje od začiatku používať zabehnúť, primerane mazať olej/masť. Spokojný s nákupom.